31 Mayıs 2014
Yorumlar: 0

Ataşehir bilgisayar servisi

 servis

1999’dan beri Istanbul’da faaliyet gösteren Kaptan Bilgisayar Elektronik 13 kişilik Satış, Teknik servis ve Dış saha servis elamanı ile  Ataşehir’de hizmet vermeye devam ediyor…

Kaptan Bilgisayar Elektronik, Notebook satış, kurulum ve tamiri konusunda kaliteli teknik ekipmanları ve elemanları ile Notebook  anakartlarınızı Profesyonel BGA( Ball Grid Array ) cihazları ile gerekli parça değişim ve onarım gerçekleştirir.

Cihazlarınız ilk olarak Ürün kabulde ki teknik ekibimiz  tarafınızda yanınızda kontrol edilir. Daha sonrasında ise cihazınızın kontrollerinden sonra teslim alma işlemi gerçekleştirilir. Cihazınızı teslim ettiğinize dair 2 nüshalı bir form çıkartılır bu form üzerinde

 

Ataşehir Bilgisayar servisi konusunda bir işletme mi arıyorsunuz? Hemen Arayın, Ataşehir bilgisayar servisi 0(216) 364 4858

Cihazınızın markası, Modeli, Seri Numarası, Şarj aleti ve batarya seri numarası ve cihazınızı getirdiğinizde bize söylemiş olduğunuz şikayetiyle birlikte teknik arkadaşlarımızın makineyle  ilgili görüşleri bulurunur.

Daha sonrasında ise cihazınız teknik servisimizde bulunan arkadaşlarımıza teslim ederken cihaz ile ilgili teknik ekibe kısa bir özet geçilir.

Cihazınızda bulunan problemlere göre cihazınız Hardware(donanım) veya Software(yazılım)  ekibine teslim edilir.

Teknik ekip cihazınızda bulunan sorunları kontrol ettikten sonra cihazınızla ilgili sorunları Satış temsilcinize aktarır ve Satış temsilciniz sizi arayarak cihazınızda bulunan sorunları  ve onarımı için yapılması gerekenlerden bahseder. Bilgisayarınızda değiştirilecek, Onarılacak veya yapılacak işlemin fiyatını size bildirir. Sizden gelen onay sonrasında cihazınızın onarımı ile ilgili işlemler başlar daha sonrasında ise cihazınızın tüm işlemleri ve testleri bittikten sonra tarafımızdan size cihazızın hazır olduğuna dair bir bilgi mesajı gönderilir.

Bilgisayar Servisi

İstanbul  Anadolu ve Avrupa yakası dışında Kocaeli merkez ve tüm ilçelerine servisimiz mevcuttur.

Bizi 0 (216) 364 48 58 veya 0 (531) 159 62 57 nolu telefonlardan her hangi birini arayarak yaşadığınız sorunların kısa bir özetini geçmeniz durumda Dış saha servis elemanlarımız sizlere yönlendirilir.

Teknik arkadaşlarımız en kısa sürede evinize veya iş yerinize gelirler. İlk olarak yapılacak işlerin bir planlamasını yapıp işlemlerine başlarlar bilgisayarınızda ve evinizde bulunan modem, Router, Access point, Yazıcı, Tarayıcı vb. Aksesurları kontrol eder ve sonucunda cihazınızda bulunan yazılımsal her hangi bir sorun varsa bununla ilgili onarımları gerçekleştirir. Bilgisayarınızda ya da aksesuarlarında bulunan bir donanımsal sorun olması halinde parçanın onarılıp onarılımayacağı ile ilgili bilgi verilir. Daha sonrasında cihazınız servis elemanlarımız tarafından teslim alınıp teknik servisimize götürülür. Cihazınızda değişecek ya da onarılacak parça veya parçalar satış temsilcinize iletilir daha sonrasında size temsilciniz tarafından değişecek parçalar ve parçaların fiyatı işçilik ve KDV dahil fiyatı verilir. Onayınızın ardından cihazınızın gerekli tamir işlemleri gerçekleştirilir ve cihazınızı sizden teslim almış olan servis elemanımız tarafından cihazınız size teslim edilir ve değişen parçalarınız size teslim edilir.

Ataşehir bilgisayar servisi

Bilgisayar servis hizmeti verdiğimiz istanbulda ki il ve ilçeler;

Fetih bilgisayar servisi
Esatpaşa bilgisayar servisi
Örnek mahallesi bilgisayar servisi
Yenisahra Bilgisayar servisi
İçerenköy Bilgisayar servisi
İnönü mahallesi Bilgisayar servisi
Kayışdağı Bilgisayar servisi
Barbaros Bilgisayar servisi
Küçükbakkalköy Bilgisayar servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir