samsung tablet servisi

Samsung Tabletiniz ile ilgili teknik destek almak için arayın : 0216 364 48 58

Samsung Tablet Servisi

Tablet servisi konusunda 5 yıllık bir deneyime sahip olan firmamız tüm Türkiye’ye Garantili tablet tamiri hizmeti veriyoruz.. Teknik servis alanında deneyimli personellerimiz ile ESD standartlarına uygun teknik servislerimizde hizmet veriyoruz. TSE-HYB standartlarında hizmet sağlayan firmamız ISO 9001 ve 18001 güvencesiyle 15 yıldır teknik servis alanında siz değerli kullanıcılarımıza hizmet sağlıyoruz.

Samsung tablet cihazları ile ilgili tüm datasheetler sistemimizde mevcuttur. Tüm Samsung Galaxy tablet ürünlerine Ücretsiz arıza tespit hizmeti veriyoruz. Samsung markalı tabletlerin Ekran, Dokunmatik, Kasa, Şarj soketi, yazılım, Kamera ve Swich parça değişim hizmetini sağlıyoruz.

Samsung Galaxy tablet bilgisayarınızı Türkiye’nin her yerinden ister kargo ile istersenizde firmamıza elden teslim edebilirsiniz. Cihazınızı teknik servisimizde ki onarım süresi maksimum 10 iş günüdür. Teknik servisimize cihazınızı getirdiğinizde veya gönderdiğinizde size Cihazı bize teslim ettiğinize dair bir form teslim edilecektir. Aynı form nüshası E-posta olarak tarafınıza yollanıcak olup bu form üzerinde cihazınızın

  • Marka(Samsung)
  • Model(Galaxy)
  • Seri Numarası()
  • İletişim bilgileriniz
  • Cihazın Kozmetik Durumu
  • Cihazınızın belirtmiş olduğunuz sorunu
  • Teknik Servis Personellerimizin cihaz hakkında ki görüşü
  • Tabletinizin yanında bulunan aksesurları’nın yazılı olacaktır. Cihazınızın Arıza tespiti süreci sonrasında sizinle iletişime geçtikten sonra fiyat onayı alındığı takdirde cihazınızın onarım işlemlerine başlanacak olup arıza tespiti ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Samsung tablet bilgisayarınızı bize kargo ile gönderdikten sonra Kargo Takip Formunu doldurmayı unutmayın! Cihazınızın online takibini yapabilmek için bu formu doldurmanız cihazınızın teslim süresini hızlandıracaktır.

Hizmet verdiğimiz başlıca Samsung  tablet modelleri

 

Tab 4 7″Tab 4 10.1″Tab 4 8″Tab 3 lite 3GTab Pro 10.1″Tab Pro 8.4 Wi-FiTab 3 LiteTab 3 Kids
Tab 3 8″ 3GTab 3 7″ 3GTab 3 7″Tab 3 10.1 Wi-FiTab 3 8″Tab 2 7″ Wi-FiTab 2 7″Tab 2 10.1 Wi-Fi