Kaptan Bilgisayar, 1999 yılında gelişmekte olan bilişim sektöründe yeni bir soluk olabilme şiarıyla yola çıktı. 15 yıllık bilgi ve birikimini kurumsal firmalar, anlaşmalı bayiiler ve son kullanıcılara hizmet vermek suretiyle sürdüren Kaptan Bilgisayar, herkes için en iyisini aramayı hiç elden bırakmıyor.

Kaptan Güvenlik, Kaptan Sms, Kaptan Market gibi alanlarda hizmet vermeye ve hizmet ağımızı her geçen gün genişletmeye devam ediyoruz.

Kaptan, Ataşehir’de dümende duruyor. Firma bünyesindeki 13 kişilik satış, teknik servis, yazılım ve dış saha teknik destek ekibiyle teknoloji alanında tüm ihtiyaçlarınız için biçilmiş kaftan olduğunu da her daim vurguluyor.

Teknik servis hizKaptan Bilgisayar Logometini farklı bir boyuta çıkarmış olan firmamız; online cihaz takibi, uzaktan backup ve online servis hizmeti gibi yeniliklerle size en yakın çözüm ortağınız olarak güvertede imdadınıza koşuyor.

Ar-Ge birimimiz; soluksuz çalışma yaparak, farklı düşünmeyi, her geçen gün hızla değişen ve gelişen teknoloji ile entegre yeni fikirler üretmeyi, bilgisayarın ötesine ulaşmayı sürdürüyor.

Büyük hedefimiz olan Kaptan markasını daha da yaygınlaştırmak yolunda bizimle kalın. Unutmayın bilişim rotanızı kaptan çizecek.