asus tablet servisi

  Asus tabletiniz ile ilgili teknik destek almak için hemen arayın : 0216 364 48 58

Asus Tablet Servisi

Tablet servisi konusunda 5 yıllık bir deneyime sahip olan firmamız tüm Türkiye’ye Garantili tablet tamiri hizmeti veriyoruz.. Teknik servis alanında deneyimli personellerimiz ile ESD standartlarına uygun teknik servislerimizde hizmet veriyoruz. TSE-HYB standartlarında hizmet sağlayan firmamız ISO 9001 ve 18001 güvencesiyle 15 yıldır teknik servis alanında siz değerli kullanıcılarımıza hizmet sağlıyoruz.

Asus tablet cihazları ile ilgili tüm datasheetler sistemimizde mevcuttur. Tüm Asus tablet ürünlerine Ücretsiz arıza tespit hizmeti veriyoruz. Asus markalı tabletlerin Ekran, Dokunmatik, Kasa, Şarj soketi, yazılım, Kamera ve Swich değişim hizmeti sağlıyoruz.

Asus tablet bilgisayarınızı Türkiye’nin her yerinden ister kargo ile istersenizde firmamıza elden teslim edebilirsiniz. Cihazınızı teknik servisimizde ki onarım süresi maksimum 10 iş günüdür. Teknik servisimize cihazınızı getirdiğinizde veya gönderdiğinizde size Cihazı bize teslim ettiğinize dair bir form teslim edilecektir. Aynı form nüshası E-posta olarak tarafınıza yollanacak olup bu form üzerinde cihazınızın

  • Marka(Asus)
  • Model()
  • Seri Numarası()
  • İletişim bilgileriniz
  • Cihazın Kozmetik Durumu
  • Cihazınızın belirtmiş olduğunuz sorunu
  • Teknik Servis Personellerimizin cihaz hakkında ki görüşü
  • Tabletinizin yanında bulunan aksesurları’nın yazılı olacaktır. Cihazınızın Arıza tespiti süreci sonrasında sizinle iletişime geçtikten sonra fiyat onayı alındığı takdirde cihazınızın onarım işlemlerine başlanacak olup arıza tespiti ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Asus tablet bilgisayarınızı bize kargo ile gönderdikten sonra Anasayfa’da bulunan Kargo Takip Formunu doldurmayı unutmayın! Cihazınızın online takibini yapabilmek için bu formu doldurmanız cihazınızın teslim süresini hızlandıracaktır.

Hizmet verdiğimiz Asus tablet modelleri

EePad TF810C-1B064W 11.6″Memo Pad ME173X-1B039A ME176CX-1B008ATransformer T100TA-DK002HTransformer T100TA-C1-GR
VivoTab RT TF600T-B1Transformer T100TA-DK005HTransformer Pad TF7001T-1B013AMe102A-1A039AMemo Pad HD 7″