ipad tablet servisi

İpad Tablet Servisi

Tablet servisi konusunda 5 yıllık bir deneyime sahip olan firmamız tüm Türkiye’ye Garantili tablet tamiri hizmeti veriyoruz.. Teknik servis alanında deneyimli personellerimiz ile ESD standartlarına uygun teknik servislerimizde hizmet veriyoruz. TSE-HYB standartlarında hizmet sağlayan firmamız ISO 9001 ve 18001 güvencesiyle 15 yıldır teknik servis alanında siz değerli kullanıcılarımıza hizmet sağlıyoruz.

Apple İpad tablet cihazları ile ilgili tüm datasheetler sistemimizde mevcuttur. Tüm İpad tablet ürünlerine Ücretsiz arıza tespit hizmeti veriyoruz. İpad markalı tabletlerin Ekran, Dokunmatik, Kasa, Şarj soketi, yazılım, Kamera ve Swich parça değişim hizmetini sağlıyoruz.

İpad tablet bilgisayarınızı Türkiye’nin her yerinden ister kargo ile istersenizde firmamıza elden teslim edebilirsiniz. Cihazınızı teknik servisimizde ki onarım süresi maksimum 10 iş günüdür. Teknik servisimize cihazınızı getirdiğinizde veya gönderdiğinizde size Cihazı bize teslim ettiğinize dair bir form teslim edilecektir. Aynı form nüshası E-posta olarak tarafınıza yollanıcak olup bu form üzerinde cihazınızın

  • Marka(Apple)
  • Model(Ipad)
  • Seri Numarası()
  • İletişim bilgileriniz
  • Cihazın Kozmetik Durumu
  • Cihazınızın belirtmiş olduğunuz sorunu
  • Teknik Servis Personellerimizin cihaz hakkında ki görüşü
  • Tabletinizin yanında bulunan aksesurları’nın yazılı olacaktır. Cihazınızın Arıza tespiti süreci sonrasında sizinle iletişime geçtikten sonra fiyat onayı alındığı takdirde cihazınızın onarım işlemlerine başlanacak olup arıza tespiti ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

İpad tablet bilgisayarınızı bize kargo ile gönderdikten sonra Anasayfa’da bulunan Kargo Takip Formunu doldurmayı unutmayın! Cihazınızın online takibini yapabilmek için bu formu doldurmanız cihazınızın teslim süresini hızlandıracaktır.

İpad cihazıları ile ilgili yaşanan sorunların fiyatları ve çözüm önerileri Garantili ipad servisi

ipad ekran değişim fiyatıipad dokunmatik değişim fiyatıipad home button değişim fiyatıipad hold button değişim fiyatıİpad  yazılım sorunları
İpad sıvı temasıİpad kulaklık soketi değişimiİpad şarj soketi değişimi

Hizmet verdiğimiz Başıca İpad tablet modelleri

İpad Miniİpad – 1İpad – 2İpad – 3İpad – 4