bilgisayar servisi

Bilgisayar servisi konusunda 15 yıllık bir deneyime sahip olan firmamız alanında uzman personellerimiz ile İstanbul Ataşehirden tüm Türkiye’ye hizmet veriyoruz. Teknik servisimizde 3 Notebook 2 Masa üstü bilgisayar ve 5 Tablet/Cep telefonu servis personeli olmak üzere 10 kişilik bir teknik ekibimizle teknik servis hizmeti sağlayan firmamız ESD alt yapılı teknik servisimizde ISO 90001 ve 18001 güvencesiyle TSE-HSYB standarlarında kurumsal firmalara ve son kullanıcılara hizmet veriyoruz. Teknik servisimizde BGA(Ball Grid Array), Osiloskop, Mikroskop, Analoğ ve Digital Power gibi son teknoloji cihazlar hizmet sağlıyoruz.

İstanbul Anadolu yakası başta olmak üzere tüm istanbul ilçelerine yerinde bilgisayar servisi hizmeti sağlıyoruz. Server Kurulum ve Onarımları, Network sistem kurulumu, Alt yapı düzenleme işlemleri, Güvenlik kamera montaj ve bakımları, Modem kurulum, Network alt yapısı kurma gibi işlemleri sizlere sunuyoruz.

Tüm Türkiye’ye uzaktan yardım aracılığı ile destek hizmeti sağlaya biliyoruz. Anlaşmalı olduğumuz kargolar aracılığı ile bize cihazlarınızı ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Üsküdar Notebook ServisiÜsküdar bilgisayar servisiÜsküdar tablet servisiÜsküdar cep telefonu servisiÜsküdar notebook teknik servisi
Üsküdar Mackbook servisiÜsküdar Mackbook air servisiÜsküdar Mackbook Pro servisiÜsküdar İmac Servisi